PBS Sopot
 

· · · · · · · English Version    








Zaawansowane analizy

Marketing to bardzo złożone zjawisko. Badania rynku są narzędziem wprowadzania porządku w ogromną ilość zmiennych, a przede wszystkim oceny, w jaki sposób te zmienne są ze sobą powiązane...

PBS Mystery Shopper

— badania jakości obsługi Tajny Klient...

Wirtualna etnografia

Wirtualna etnografia to poznawanie i opisywanie innych na podstawie dających się zaobserwować w Internecie efektów zachowań...

Szukaj w serwisie:

Badania Rynkowe

Maciej Delebis
e-mail: maciej.delebis@pbs.pl
Client Service Director »»»
Tomasz Woźniczka
e-mail: tomasz.wozniczka@pbs.pl
Client Service Director »»»
Magdalena Jackman
e-mail: magdalena.jackman@pbs.pl
Key Account Manager »»»
Aleksandra Morawska-Wagner
e-mail: aleksandra.morawska@pbs.pl
Key Account Manager »»»
Piotr Kławsiuć
e-mail: piotr.klawsiuc@pbs.pl
Key Account Manager »»»
Blandyna Lewińska
e-mail: blandyna.lewinska@pbs.pl
Research Unit Manager »»»
Joanna Michałowska
e-mail: joanna.michalowska@pbs.pl
Research Unit Manager »»»
Rafał Treichel
e-mail: rafal.treichel@pbs.pl
Research Unit Manager »»»
Aneta Kostelecka
e-mail: aneta.kostelecka@pbs.pl
Senior Project Manager »»»
Monika Jagiełło
e-mail: monika.jagiello@pbs.pl
Project Manager »»»
Aleksandra Majewska
e-mail: aleksandra.majewska@pbs.pl
Project Manager »»»
dr Anna Pokorska
e-mail: anna.pokorska@pbs.pl
Kierownik Projektów »»»
Małgorzata Basińska
e-mail: malgorzata.basinska@pbs.pl
Kierownik Projektów »»»

Badania Społeczne

Marta Jankowska
e-mail: marta.jankowska@pbs.pl
Dyrektor Działu Badań Społecznych »»»
dr Małgorzata Drozd-Garbacewicz
e-mail: malgorzata.drozd@pbs.pl
Zastępca Dyrektora Działu Badań Społecznych »»»
dr Julita Pieńkosz
e-mail: julita.pienkosz@pbs.pl
Kierownik Działu Badań Jakościowych »»»
Anna Kalinowska
e-mail: anna.kalinowska@pbs.pl
Kierownik Projektów »»»
Jolanta Kwiecień
e-mail: jolanta.kwiecien@pbs.pl
Kierownik Projektów »»»
Agata Kosińska
e-mail: agata.kosinska@pbs.pl
Starszy Badacz »»»

 
 

Copyright © 2004-2019 PBS kontakt@pbs.pltel. 058 550 60 70
teLMi design

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij.